קורס SQL אונליין

קורס SQL אונליין של אקסל מאסטר

אנו שמחים לעדכן על פתיחתו של קורס SQL אונליין (מפגשים וירטואלים) של אקסל מאסטר. הקורס יועבר על ידי יונתן גת, מדריך מנוסה וסטודנט לתואר שני באוניברסיטת קולג' בלונדון. הקורס ילווה בקבוצת פייסבוק לשאלות ותשובות.

למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים לאנשים ללא ידע בSQL או בעלי ידע מינימלי. הקורס מקנה כלים הן בשימוש בכלים המובילים בתעשייה והן בכתיבת שאילתות והקמה ותחזוק של מבני נתונים.

מספר משתתפים מקסימלי:

15 משתתפים, כדי לאפשר לכלל המשתתפים לקבל יחס אישי.

אופן העברת הקורס

הקורס יועבר בעזרת תכנת Zoom או Microsoft Teams. קישור והדרכה להורדת התכנה תסופק מספר ימים לפני תחילת השיעור.

תוכן הקורס

השליטה ב- SQL הפכה בשנים האחרונות למיומנות שהיא בגדר חובה במגוון עצום של תעשיות ומקצועות. הקורס מבוא ל- SQL עוצב כדי להעניק לכם את הידע התיאורטי והכלים הפרקטיים להקמה ותפעול של בסיסי נתונים. בקורס תלמדו בין היתר את המיומנויות הבאות:

 • מהו בסיס נתונים? איזה סוגים של בסיסי נתונים קיימים בשוק?
 • איך מקימים בסיס נתונים? איך יוצרים קשר בין טבלאות?
 • איך מעדכנים ומתחזקים את המידע בבסיס הנתונים?
 • איך מתשאלים את בסיס הנתונים ושולפים ממנו רשומות?
 • איך משתמשים בכלי אוטומציה מתקדמים כדי לחסוך בזמן ויכולות עיבוד?
 • איך משתפים את תוצרי העבודה כקוד פתוח באינטרנט עבור תיק עבודות דיגיטלי?

כלי הדרכה

תרגול הוא המפתח המרכזי להצלחה בקורס. כל יחידת לימוד מלווה בתרגילים ופתרונות מלאים, שמטרתם להעניק לתלמידים כמה שיותר הזדמנויות ליישם את המיומנויות הנרכשות במפגשי ההדרכה.

כל התלמידים בקורס יקבלו גישה לקבוצת שאלות ותשובות, שם יוכלו לקיים דיונים עם תלמידים אחרים ועם מדריך הקורס.

מדריך הקורס

יונתן גת, יועץ בתחום תכנון ערים ותחבורה בני קיימא, מומחה באפיון ופיתוח מערכות שליטה ובקרה עבור המגזר הממשלתי והעסקי. בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה, תכנון ערים ומדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב, בוגר התוכנית לניתוח מערכות מידע בטכניון (לימודי המשך) וכיום סטודנט לתואר שני בתכנית Smart Cities and Urban Analytics באוניברסיטת קולג' בלונדון - UCL

 

במידה ותרצו שנציג יחזור אליכם - השאירו פרטים בטופס הבא:

  למה אקסל מאסטר?

  בגלל הניסיון
  יש לנו ניסיון רב בהוראת אקסל עבור קבוצות ובודדים. אנחנו יודעים על מה חשוב לדבר ועל מה לא - ואנחנו גם יודעים לתת לכם את הבמה לשאול שאלות ולהשתתף בשיעור.
  בגלל שיטת הלמידה
  תהליך הלמידה באקסל מאסטר אינו מסתכם במצגת פאוור פוינט מיושנת. אנו מלווים כל שיעור בתרגילים שנוגעים בפונקציות ובכלים שמוצגים במהלך השיעור. התרגול אצלנו לא מסתיים בסוף ההרצאה - אצלנו תקבלו תרגילים לבית שיסייעו בהפנמת החומר הטרי, ותוכלו תמיד להתייעץ במייל ובפייסבוק לגבי שאלות שנותרו פתוחות.
  בגלל שאנחנו חיים ונושמים אקסל.
  אנחנו מגיעים מעולם הכספים, שבו תוכנת האקסל מהווה הכלי העיקרי שנעשה בו שימוש יומיומי. הסוגיות והנושאים שמועברים אצלנו בקורס הם הדברים שנתקלנו בהם בעבודה. הקורס שלנו מוכוון ידע פרקטי שיעזור לכם בעבודתכם.

  בין לקוחותינו:

  אפוסתרפיה

   

  אהבתם? שתפו עם החברים:

  תפריט נגישות